Список смартфонів, які оновлять до цієї операційної системи, включає в себе як бюджетні моделі, так і дуже навіть дорогі новітні, випущені зовсім недавно. Судячи з усього, китайський бренд має намір оновити до нової ОС всі актуальні моделі мобільних пристроїв, випущені за останні більш ніж два роки. Інформацією такого роду поділився надійне джерело в соцмережі Weibo, пославшись на внутрішні розсилки всередині китайського бренду серед своїх співробітників.

Відзначається, що компанія Xiaomi вже визначилася з тим, коли саме конкретно її смартфони оновляться до прошивки MIUI 13, заснована яка може бути на Android 10 або на Android 11, в залежності від моделі мобільного пристрою. Таким чином, всі телефони, які отримають такий апдейт, так чи інакше отримають найновішу, або майже найновішу, операційну систему від Google, і це звичайно ж є величезним плюсом, яким будь-яка людина залишиться більш ніж задоволений. 

Оновлення до нового ПО отримають різні моделі мобільних пристроїв від таких виробників електроніки, як Xiaomi, Redmi, Poco і навіть Black Shark, під брендом якого на ринок випускаються виключно ігрові моделі телефонів, що володіє високою продуктивністю і іншими перевагами.

Як повідомляється, оновлення отримають такі моделі телефонів, як Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K30 Pro, Redmi K20, Redmi K20 Pro, Poco F1, Poco X2, Poco X3, Poco M3, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra , Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 6, Redmi 6 Pro, Redmi 6A, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi Note 5, redmi Note 5 Pro, Mi Note 10, Mi Note 10 Pro, Redmi Y1, Redmi Y1 Lite, Redmi Y2, Black Shark 3, Black Shark 3 Pro, Black Shark 3S і деякі інші новітні моделі мобільних пристроїв від чотирьох цих брендів, які вийдуть на ринок в найближчі місяці. 

Презентація прошивки MIUI 13 відбудеться вже на початку 2021 року, а в першому кварталі цього ж самого року, тобто протягом декількох місяців з моменту анонса, новітнє програмне забезпечення повинні випустити в стабільному остаточному вигляді.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут