Як відомо, американська корпорація Apple вкрай сильно розчарована в Intel і всіх її досягненнях, яких, по суті, просто немає в останні роки. Саме тому вона вирішила не встановлювати в свої фірмові смартфони та планшети, доступні зараз на ринку фірмові модеми від даного бренду, визнавши їх занадто дорогими і просто поганими. 

У підсумку, компанія вирішила створити свої власні моделі з підтримкою 5G, і встановлені такі виявляться в нові гаджети «яблучної» корпорації, тобто в iPhone 13 і iPad Pro, вихід яких очікується восени 2021 року, тобто чекати цього самого моменту дуже довго не доведеться. На новинки буде прямо «з коробки» встановлена ​​операційна система iOS 15, анонс якої відбудеться в ході конференції для розробників WWDC 2021 червні.

Нові планшети Apple, як очікується, отримають не тільки модем з підтримкою 5G, але ще і зможуть похвалитися екраном OLED, який ось уже як кілька років встановлюється в телефони iPhone. Цей дисплей зможе похвалитися частотою оновлення до 120 Гц, а також іншими важливими перевагами особливостями. 

Використання власних модемів нового покоління, розроблених всередині компанії, дозволить бренду не тільки скоротити витрати в довгостроковій перспективі, але ще і дозволить зробити всю компанію більш самостійною, так як вона перестане залежати від таких брендів, як Intel і Qualcomm, комплектуючі яких компанія раніше використовувала в своїх електронних пристроях на постійній основі, але поступово вона все ж відмовилася від подібної стратегії.

З чуток, новенький iPhone 13 стане першим телефоном Apple з роз’ємом USB Type-C, тобто компанія нарешті повною мірою відмовиться від Lightning, визнавши його застарілим. В такому випадку, завдяки цьому, власники нових «айфонів» зможуть заряджати мобільні пристрої одним зарядним пристроєм поряд з планшетами і ноутбуками компанії, тобто буде потрібно всього один універсальний кабель, відповідний для всіх гаджетів компанії. 

Ним же стане можливим заряджати майбутні інші пристрої бренду, тобто AirPods Pro 2-го покоління, Magic Mouse 3 і Magic Keyboard 3, а разом з тим і інші гаджети компанії, які зараз заряджаються через Lightning. Залишилося тільки дочекатися анонса і виходу на ринок нових смартфонів і планшетів компанії Apple, які виразно нікого не розчарують.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут