Спеціалісти агентства DxOMark, яка спеціалізується на тестуванні камер, переглянули оцінку зйомки iPhone 11, застосувавши новий протокол оцінювання, який був введений два місяці тому і тепер використовується при оцінці всіх смартфонів. Зараз його вирішили застосувати і для переоцінки попередньо протестованих смартфонів, у списку яких виявився і минулорічний флагманський iPhone 11.

Що цікаво, висновки спеціалістів взагалі не змінилися – як і рік тому, вони похвалили ширококутний модуль, але розкритикували роботу спалаха при зйомці фото вночі. При цьому під час відеозйомки вони звернули увагу на хорошу роботу оптичної стабілізації та нестабільну експозицію і баланс відео (мова йде про зйомку відео в приміщенні). Але загальний результат тепер презентований у вигляді більш детальної діаграми, а фінальний результат став більшим аж на 10 балів, вирісши зі 109 балів до 119 балів, що досить відчутно в рамках загального рейтингу.

Завдяки такому колосальному стрибку iPhone 11 вдалося опинитися на 21 місці рейтингу, хоча після того, як результати інших смартфонів будуть переглянуті за новим протоколом, він може зміститися в рейтингу як вниз, так і вверх. На даний момент його оцінка ставить iPhone 11 на один рівень з OnePlus 8 Pro та Google Pixel 5. Що цікаво, після того, як результати iPhone 11 Pro Max були переглянуті спеціалістами DxOMark, він набрав на 7 балів більше, ніж до того, що на 3 менше, ніж після відповідної переоцінки iPhone 11, але все одно дозволило минулорічному флагману Apple зайняти 11 місце.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут