На початку року представники Samsung офіційно заявили про розробку 600-мегапіксельного сенсора камери. Це більше, ніж роздільна здатність людського ока, яка за оцінками вчених становить 500 Мп. Тепер в мережі з’явилися перші подробиці про такий датчик.

Подробиці про сенсор надав відомий інсайдер Ice universe. В даному випадку мова йде скоріше про припущення на основі наявної зараз інформації. Всі розрахунки велися з урахуванням того, що 600-мегапіксельний сенсор отримає пікселі розміром 0,8 мкм – як в актуальних 108-мегапіксельних датчиках. У цьому випадку розмір сенсора складе 1 / 0,57 дюйма, що більш ніж в два рази перевершує розміри 108-мегапіксельних аналогів (1 / 1,3 дюйма).

Для сенсора такого великого розміру буде потрібно і відповідний об’єктив. В результаті блок камери повинен випирати з корпусу смартфона товщиною 8,8 мм ще приблизно на 13 мм. Не виключено, що для вирішення цієї проблеми Samsung може вдатися до використання висувного об’єктива, як в «великих» камерах. Схожу технологію недавно продемонструвала Xiaomi . Крім того, одна тільки камера при таких розмірах буде займати близько 12% площі задньої кришки.

Поки немає ніяких підтверджень словами інсайдерів. Можливо, Samsung знайде рішення усіх перелічених вище проблем і все ж зуміє вмістити 600-мегапіксельний сенсор в корпус смартфона. Варто також відзначити, що спочатку така камера може з’явитися в безпілотники і розумних автомобілях, а тільки потім дістатися до мобільної техніки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут