Смартфон Samsung Galaxy Z Fold2, оснащений згинаючим екраном, є найдорожчим серійним флагманом південнокорейського виробника. Фахівці лабораторії DxOMark протестували його камеру і оцінили її в 109 балів.

Смартфон набрав 108 балів за якість фото, 102 бали за якість відео і 63 бали за можливості масштабування. З таким результатом він не потрапив навіть в Топ 40 кращих камерофонів, поступившись Xiaomi Mi 9 і навіть бюджетному Google Pixel 4a. Крім того, оцінка Galaxy Z Fold 2 всього на один пункт вище, ніж у недорогого OnePlus Nord.

В огляді йдеться, що основній камері пристрою часто не вистачає деталей на зображеннях. Крім того, вона страждає від шуму і проблем з автофокусом в умовах низької освітленості і в приміщенні.

Крім того, у камери Samsung Galaxy Z Fold 2 є проблеми з неприємними артефактами, спотвореннями кольорів і так далі. Серед позитивних моментів названі хороша експозиція і яскравість, кут огляду надширококутний об’єктива, баланс білого і стабілізація.

Цілком очевидно, що, відточивши технологію складного дисплея, Samsung варто звернути увагу на камеру майбутнього флагманського смартфона Samsung Galaxy Z Fold 3, який очікується в наступному році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут