Варіантів застосування Bitcoin з часом буде все більше, а цінність першої криптовалюти в перспективі лише зросте. Таку думку в інтерв’ю CNBC вчора висловив голова PayPal Ден Шульман, передає Banker.ua.

За словами гендиректора PayPal, пандемія COVID-19 прискорила цифровізацію фінансів: від 40 до 70% споживачів сьогодні не хотіли б мати справу з готівкою.

PayPal, у свою чергу, має намір не тільки спростити операції з купівлі, продажу та зберігання криптовалюти, але і дозволити їй стати джерелом фінансування «для всіх транзакцій з 28 млн продавців».

Ден Шульман вважає, що в перспективі Bitcoin стане більш широко використовуваним і стабільним, а його цінність з часом буде лише підвищуватися.

Варто відзначити, що перша криптовалюта заручилася підтримкою не тільки фінансистів, експертів і учасників ринку, але і знаменитостей. Так, днями про гігантський потенціал BTC заявив син легендарного “бітла” Джона Леннона Шон.

Читайте також  Преимущества кaзино-онлайн

За його словами, Bitcoin дає людям свободу, плюс, на відміну від золота, цифрові монети легко переміщаються. Шон Леннон називав Bitcoin “повністю незалежним”, в чому, власне, і криється його сила.

Згідно з даними торгів, вартість першої криптовалюти на більшості найбільших бірж досягає на цьому тижні $18 391: Bitcoin подорожчав на 0,24%. При цьому на Binance курс ВТС впав на 0,44%, сягнувши позначки $18 374.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що, на думку керівника кріптобіржі OKCoin, курс ВТС в 2021 році підстрибне до $80 000 – 100 000, щойно капіталізація ринку Bitcoin зросте до 25% від світової капіталізації золота ($9 трлн).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут