Варіантів застосування Bitcoin з часом буде все більше, а цінність першої криптовалюти в перспективі лише зросте. Таку думку в інтерв’ю CNBC вчора висловив голова PayPal Ден Шульман, передає Banker.ua.

За словами гендиректора PayPal, пандемія COVID-19 прискорила цифровізацію фінансів: від 40 до 70% споживачів сьогодні не хотіли б мати справу з готівкою.

PayPal, у свою чергу, має намір не тільки спростити операції з купівлі, продажу та зберігання криптовалюти, але і дозволити їй стати джерелом фінансування «для всіх транзакцій з 28 млн продавців».

Ден Шульман вважає, що в перспективі Bitcoin стане більш широко використовуваним і стабільним, а його цінність з часом буде лише підвищуватися.

Варто відзначити, що перша криптовалюта заручилася підтримкою не тільки фінансистів, експертів і учасників ринку, але і знаменитостей. Так, днями про гігантський потенціал BTC заявив син легендарного “бітла” Джона Леннона Шон.

За його словами, Bitcoin дає людям свободу, плюс, на відміну від золота, цифрові монети легко переміщаються. Шон Леннон називав Bitcoin “повністю незалежним”, в чому, власне, і криється його сила.

Згідно з даними торгів, вартість першої криптовалюти на більшості найбільших бірж досягає на цьому тижні $18 391: Bitcoin подорожчав на 0,24%. При цьому на Binance курс ВТС впав на 0,44%, сягнувши позначки $18 374.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що, на думку керівника кріптобіржі OKCoin, курс ВТС в 2021 році підстрибне до $80 000 – 100 000, щойно капіталізація ринку Bitcoin зросте до 25% від світової капіталізації золота ($9 трлн).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут