Команда WhatsApp планує змінити угоду користувача в новому році. Абонентам, які відмовилися слідувати «в руслі генеральної лінії партії», загрожують блокуванням акаунтів, інформує TechRadar.

Необхідність внесення коректив представники месенджера пояснили змінами в політиці «материнської» компанії Facebook. Визначитися з доцільністю подальшого використання WhatsApp абоненти повинні до 08 лютого. Який відмовився слідувати новим правила загрожують «відлученням» від месенджера.

Крім того, адміністрація WhatsApp придумала спосіб нав’язувати послуги месенджера без реклами. Для цього розроблений спосіб розсилки т.зв. «Інформаційних повідомлень» про впроваджуваних нововведення за допомогою спеціального додатку (спливаюче сповіщення «а-ля банер» з описом нових умов і опцією постановки галочки в разі згоди).

Решта подробиць тримаються в секреті. В даний час проводиться тестування нової можливості. Попередження про санкції для незгодних викладені в наведеному нижче скріншоті. Суть послання – погодитися на нові умови до 08.02.2021 або відмовитися від послуг месенджера.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут