Все більша кількість користувачів нових смартфонів iPhone 12 від американської компанії Apple скаржаться на проблеми з автономністю пристроїв. За їх словами, гаджет може втратити до 40% заряду батареї за ніч, причому, проблема проявляє себе навіть при відключенні всіх фонових процесах і виключенні зв’язку 5G.

Так, один з користувачів на форумі виробника вирішив підняти питання про надмірно швидкої розрядки акумулятора в iPhone 12 Pro. За його словами, майже відразу після покупки новинки в жовтні 2020 року проведені ним виміри засвідчили, що акумулятор смартфона розряджається приблизно на 4% за годину в режимі очікування.

З моменту появи цієї скарги пройшло не так багато, проте в коментарях до посту вже близько тисячі людей встигли підтвердити ці слова, заявивши, що вони теж зіткнулися зі схожими неприємностями. У багатьох за ніч iPhone 12 може розрядитися на 20-40%. Люди навіть пробували відключати всі можливі фонові процеси і деактивувати 5G, але ці кроки не привели до поліпшення. Більш того, навіть при активації режиму економії заряду швидкість розрядки елементу живлення залишається такою ж.

Один з поскаржилися користувачів навіть заявив, що побував в сервісному центрі Apple, фахівці якого провели діагностику його пристрою і не виявили ніяких проблем з акумулятором. Такі результати змусили його припустити, що проблема може критися в програмну помилку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут