Apple, ймовірно, вже у всю працює над iOS 15, яка отримає розвиток різних елементів інтерфейсу чотирнадцятої версії. На YouTube з’явився свіжий концепт прийдешньої операційки з демонстрацією цікавих ідей.

Автор ролика – дизайнер Hacker 34 демонструє, як могла б виглядати iOS 15 на iPhone. Його концепт не так вже й сильно відрізняється від того, що ми використовуємо прямо зараз за винятком деяких деталей. Серед запропонованих ідей цікаво виглядають інтерактивні віджети.

Дизайнер також продемонстрував кілька цікавих функціональних можливостей, наприклад, установку стороннього голосового асистента за замовчуванням. Таким чином користувачі, яким не подобається Siri, могли б віддати перевагу помічникові Google, ну або «Алісі».

Hacker 34 не забув згадати функцію Always on display, яка буде показувати важливу інформацію на заблокованому екрані. Така можливість користується популярністю серед власників гаджетів на Android з AMOLED-екранами.

Дисплеї iPhone стають більшими, особливо у смартфонів Pro Max, а це означає, що користувачі вже готові до функції багатозадачності з розділеним екраном. Така можливість досить давно присутня в деяких версіях операційної системи Google. А що чекаєте від iOS 15 ви, не забудьте розповісти нам в коментарях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут