Тести на міцність – це завжди весело. Так само вважає відомий YouTube-блогер під ніком JerryRigEverything. В одному зі своїх останніх відео користувач вирішив перевірити новенький Google Pixel 5. І якщо появи подряпин, вм’ятин і тріщин на екрані очікують всі, то того, як повівся останній піксель 5 не очікував ніхто.

Справа в тому, що пристрій просто загорілося під час роботи. Як то кажуть, біда не приходить одна. Спочатку у смартфона перестав працювати датчик відбитків пальців. Як тільки блогер вирішив розібратися в чому справа, гаджет почав диміти, а трохи пізніше і зовсім перестав подавати ознаки життя.

Дуже дивні справи, але швидше за все мова йде про банальний заводський брак. Нагадаємо, що самозаймається пристрої не є рідкістю. Наприклад, під час запуску Xbox 360 з заводів йшли цілі партії бракованих консолей, які виходили з ладу практично відразу. Причина – неправильне охолодження.

Незважаючи на такий інцидент, блогер прийшов до висновку, що Google Pixel 5 зробили досить міцним. Не пощастило, що сказати. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут