Вже на наступному тижні, 10 грудня, OPPO представить нові смартфони серії Reno5 . Схоже, що компанія не має наміру зменшувати оберти, адже авторитетний інсайдер Еван Бласс розповів ще про шість майбутніх моделях виробника, в тому числі і про флагмани.

За даними інсайдера, в планах OPPO випустити три смартфона під флагманської серії Find X3. Це будуть спадкоємці моделей Find X2 Pro, Find X2 Neo і Find X2 Lite з кодовими назвами Fussi, Hima і Kunlun відповідно. Цікавий факт – те, що звичайний Find X3 поки ще навіть не знаходиться в розробці. Тому вихід цієї моделі під великим питанням.

Всі три смартфона будуть підтримувати 5G, а топова модель отримає новий процесор Snapdragon 888, що вже було побічно підтверджено виробником . Бласс запевняє, що вони будуть представлені на початку березня, але в продаж надійдуть тільки в квітні.

У першій половині 2021 року також ще очікується вихід нових недорогих смартфонів A-серії. Бласс повідомляє про моделях Elsa (A94), Vili (A74) і Odin (A54). Всі вони отримають підтримку мереж п’ятого покоління. Додатково інсайдер розповів про більш доступному Beta (A34), який зможе працювати тільки з 4G.

Нарешті, навесні варто чекати новий фітнес-браслет від OPPO, на початку літа інсайдер обіцяє кілька моделей бездротових навушників, а восени вийде в другому поколінні смарт-годин під керуванням Wear OS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут