Користувачів почнуть попереджати про зміни з Нового року

Команда популярного месенджера WhatsApp запровадить нові умови використання у 2021 році і ви повинні будете погодитися на них, щоб продовжити користуватися додатком.

Зміни пов’язані зі способами обробки даних користувача в WhatsApp і головної компанії Facebook. Нові умови вступлять в силу з 8 лютого, а до цього користувачі почнуть отримувати сповіщення від сервісу про прийдешні зміни і з можливістю висловити свою згоду.

До речі, команда месенджера впровадила нову функцію, за допомогою якої буде розсилати інформаційні повідомлення користувачам в додатку – не реклама, а новини про нові функції і таке інше.

Спливаюче сповіщення в стилі банера сповістить користувачів про нові умови, а при натисканні на це банер користувач побачить повний опис і зможе погодитися з новою політикою.

Всі подробиці про нововведення поки невідомі, проте в бета-версіях вже з’явилися натяки на зміни. Вони будуть пов’язані не тільки з сервісом WhatsApp і обробкою даних, а й тим, як компанії і бренди зможуть використовувати сервіси Facebook для зберігання і управління своїми чатами WhatsApp.

У скріншоті можна побачити попередження WhatsApp для «незгодних»:

Натиснувши на «Згоден» ви приймаєте нові умови, які вступають в силу з 8 лютого 2021 року. Після цієї дати вам потрібно буде прийняти нові умови, щоб продовжити користуватися WhatsApp або ви завжди можете видалити свій аккаунт ».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут