На сайті Slashleaks опублікували перші фотографії, на яких, як стверджується, показано новий флагманський смартфон Xiaomi Mi 11, готовий до офіційного анонсу.

Фотографії демонструють нам абсолютно новий для Xiaomi дизайн задньої панелі. Основна камера розміщена в лівому верхньому кутку і знаходиться в квадратному блоці, як у iPhone 12 та Google Pixel 5. При цьому смартфон відразу ж можна буде відрізнити від вищезазначених та інших пристроїв завдяки розташуванню камер і об’єднанню двох основних модулів. Рекламне зображення демонструє такий же дизайн, а також натякає на використання кільцевого світлодіодного спалаху.

Фотографія верхньої частини смартфона демонструє, що там розташовуються отвір мікрофона і інфрачервоний порт, який можна використовувати для управління побутовою технікою. До речі, ходять чутки, що Xiaomi Mi 11 Pro отримає зовсім інший дизайн камери: нібито її модулі будуть розташовуватися горизонтально.

Інсайдер, який опублікував фотографії, має за плечима майже 1000 всіляких витоків інформації, які підтверджувалися в 78% випадків, так що йому цілком можна довіряти. Вранці в китайській соціальній мережі Weibo опублікували фотографію, на якій, як стверджується, показано захисне скло для нового флагманського смартфона Xiaomi Mi 11. Інсайдер Ice Universe повідомив, що анонс смартфона повинен відбутися вже в цьому місяці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут