Ресурс Sammobile опублікував зображення і відеоролик, які показують тривимірну модель нового смартфона Galaxy S21+. Джерело стверджує, що цей проект було створено на базі заводських креслень, доступ до яких отримав інсайдер. Габарити Samsung Galaxy S21+ складають: 161,55 x 75,6 x 7,86 мм, а це значить, що новинка буде трохи більше, ніж Samsung Galaxy S20+, корпус якого має габарити: 161,9 x 73,7 x 7,8 мм.

Очікується, що смартфон буде оснащений 6,8-дюймовим дисплеєм з частотою оновлення зображення 120 Гц. Смартфон отримав вже знайомий дизайн задньої панелі і блоку основної камери, який ми бачили неодноразово на попередніх зображеннях моделей нової флагманської лінійки.

Сьогодні стало відомо, що Samsung замовила дигітайзери для Galaxy S21 Ultra, які дозволять розпізнавати стилус S Pen, а масове виробництво повинне початися вже в грудні цього року. Тільки старша модель даної лінійки буде підтримувати стилус. Презентація лінійки очікується в січні, а масове виробництво стартує вже в цьому місяці.

Читайте також  Інсайдери назвали докладні характеристики камери OnePlus 9

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут