Сьогодні Qualcomm буде проводити щорічний технологічний саміт Qualcomm Snapdragon Tech Summit Digital 2020 на гавайському острові Мауї, присвячений презентації нових однокристальних систем Snapdragon.

З чуток, Snapdragon 875, яка виробляється за нормами 5-нанометрового технологічного процесу, використовує архітектуру «1 + 3 + 4». Одне ядро ​​Cortex-X1 працює на частоті 2,84 ГГц, також є три ядра Cortex-A78 з частотою 2,42 ГГц і чотири ядра Cortex-A55 з частотою 1,8 ГГц. Також очікується, що Snapdragon 875 отримає графічний процесор Andreno 660.

Ще до початку презентації керівництво Realme підтвердило, що компанія готує смартфон на базі новітньої однокристальної системи. Мадхав Шет (Madhav Sheth), генеральний директор Realme India, не став вказувати назву Snapdragon 875, натомість написавши «Qualcomm 8_ _».

Читайте також  Realme показала тизер дизайнерської версії навушників Buds Air Pro Master Edition

Джерело, посилаючись відразу на декількох інформаторів, повідомляє, що Realme готує смартфон на базі однокристальної системи Snapdragon 888, яка до цього ніде не згадувалася. Це може бути Realme X або Realme Ace. На презентації Qualcomm Snapdragon Tech Summit Digital 2020 на цьому році виступлять керівники Xiaomi, Sony, Verizon, OnePlus і NTT DOCOMO.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут