Інсайдери повідомляють, що компанія OnePlus не збирається зраджувати власним традиціям, тому 9 серія смартфонів буде презентована орієнтовно в березні 2021 року. Саме на початку весни китайський виробник анонсує флагманські смартфони. Сьогодні команда порталу LetsGoDigital підготувала серію рендерів OnePlus 9 та Pro-версії цього пристрою. Зображення створені на базі патентної документації. Вони в повній мірі розкривають особливості дизайну смартфонів.

Задня панель буде дуже схожа на Samsung Galaxy S20 FE за винятком того, що основний модуль камери буде складатися з чотирьох датчиків камери. Сенсори будуть доповнені датчиком світлодіодного спалаху. На задній панелі є також фірмовий логотип компанії OnePlus. Кнопка живлення та регулятор гучності розташовані з правої та лівої сторони відповідно.

Смартфон обладнаний 6,7-дюймовим дисплеєм. Виробник вирішив не відмовлятися від перфорації екрану. Модуль фронтальної камери знаходиться в невеличкому отворі. Наразі точна дата презентації OnePlus 9 залишається загадкою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут