Аналітик компанії Alpari Азіз Абдусаломов зробив інфографіку по лідерам ринку технології. Експерт розглянув топові компанії з продажу смартфонів, мобільних процесорів, смарт-годинників, ОС і навушників.

За інформацією PEW Research лідери ринку смартфонів Huawei і Samsung. Найбільший вплив спостерігається в рідних країнах – в Китаї і Південній Кореї відповідно. Наприклад, частка Samsung в Південній Кореї – 67% від усього ринку.

Apple не надто успішна по всьому світу, як це могло б здатися на перший погляд, але на батьківщині компанія безумовний лідер – майже половина американського ринку смартфонів належить дітищу Стіва Джобса (46%). Основним стримуючим фактором до популярності в інших країнах у Apple виступає, звичайно ж, ціна. Наприклад, в Індії або країнах пострадянського простору більше популярні бюджетні версії смартфонів (200 $ -300 за шт.), А цінники Apple зазвичай починаються від 700 $ -800, за флагмани ціна може піднятися до 1000. $ Ситуація на ринку смартфонів зараз така:

Лідер серед виробників операційних систем виступає Android від Google. Нещодавно влада США наклали санкції на китайську компанію Huawei, що спричинило за собою розриви багатомільярдних контрактів і заборона на використання чіпів американської Qualcomm, а також заборона на установку OS Android в пристроях від Huawei.

У відповідь на це Huawei представила власну операційну систему – HarmonyOS, а суббренд Honor продали дочірньої китайської компанії Shenzhen SASAC. За даними Android Authority, розподіл ключових гравців ринку мобільних ОС таке:

Читайте також  Экономичные способы сохранить прохладу в вашем доме

Багато світових брендів воліють отримати мобільні чіпи від американської Qualcomm, Але після розриву контрактів з Huawei китайці закуповують чіпи у своїх же співвітчизників – компанії HiSilicon.

Непогані позиції у тайванської компанії MediaTek – виробника бюджетних чіпів для смартфонів. За даними Bloomberg, розподіл ключових гравців ринку процесорів для смартфонів виглядає так:

Однією з найбільш швидкозростаючих технологічних ніш в 2019 році став ринок бездротових навушників. Зараз він оцінюється в 2,5 $ млрд і якому прогнозують щорічне зростання в 20% аж до 2027 року . Лідером тут залишається Apple зі своїм продуктом – Airpods. У минулому році їм вдалося зайняти навіть половину світового ринку, однак дешевші альтернативи почали стягувати бренд з трону.

За даними Bloomberg, ринок бездротових навушників зараз в такій позиції:

Перспективний ринок «ручних гаджетів» пристроїв також демонструє швидко зростаючий тренд. Тутешній лідер Apple, при цьому компанія займає третину ринку, а ціни у неї значно вище, ніж у конкурентів. Це означає, що продаючи 30% всіх розумних годинників у світі, Apple отримує 50% усієї виручки з них.

За даними Сounterpoint research, ринок виробників наручних гаджетів такий:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут