Власники китайських смартфонів на MIUI 12 можуть зробити свої пристрої більш «яблучними» завдяки свіжому творінню персонажа під ніком Costantino. Запропоноване ним рішення дозволяє привнести на андроїд-пристрої рукотворний клон операційки iOS 14.9 з фірмовою «яблучної» анімацією. Тема працює в світлому і темному режимах.

Управління в iOS 14.9 G.v12.5 за допомогою свайпов

  • Змахування від лівої межі вправо забезпечує доступ до додаткового столу з віджетами заряду батареї, погоди, дати і т.д. Звідти можна налаштувати підпис і аватар.
  • Змахування від правої межі вліво забезпечує доступ до ще одного екрану з віджетами і ярликами додатків, з опцією присвоєння імені кожному з них.
  • Змахування від верхнього лівого кута вниз веде до музичного плеєра, налаштувань вай-фаю / блютуза / інтернету, звітів про гучності, кількості кроків, стан акумулятора і т.і.
Читайте також  Нова тема для MIUI 12 здивувала фанатів дизайном UI

Для включення ліхтарика і отримання доступу до камери необхідний подвійне клацання по екрану. Це ж рух по годинах змінює стиль їх оформлення.

Набіратель номерів виконаний на латиниці. Значки не відрізняються від «яблучних» аналогів. Віджет на робочому столі веде до «Годинника» та «Погоди». Повідомлення в панелі розділені між собою. “Тоггли” в обох режимах міняти колір відмовляються, що створює певний дискомфорт при включенні / виключенні. Знімок вихідного дзвінка абсолютно стандартний.

Тема iOS 14.9 G.v12.5 успішно протестована на «Redmi Note 9 Pro» і «Xiaomi Mi 9Т».

Власникам гугловських дзвонилок нагадуємо про неможливість зміни тем.

Нижче розташовані скріни iOS 14.9 G.v12.5. Посилання на завантаження там же.

Завантажити тему можна звідси – http://zhuti.xiaomi.com/detail/51d8e208-27cc-40aa-9e1f-f3a6edae57dc

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут