З чуток, вже в найближчі місяці Google випустить тестову збірку Android 12. І це при тому, що переважна більшість пристроїв все ще виходять з Android 10, а оновлення до Android 11 до цих пір отримали далеко не всі. Як завжди, ситуацію рятують сторонні розробники. Автори популярної прошивки PixelExperience оголосили про випуск 11-й версії.

PixelExperience, як випливає з назви, пропонує схожий досвід з використанням смартфонів Pixel від Google. Автори прошивки поставили собі за мету відтворити ту саму «чисту» версію Android, який її задумав пошуковий гігант. Це полягає як в схожості призначеного для користувача інтерфейсу, так і в функціях, доступних за умовчанням тільки на «пікселях». 

Реліз PixelExperience на базі Android 11 дозволяє великому числу старих і вже не підтримуваних виробниками пристроїв отримати доступ до актуальної версії «зеленого робота». Автори прошивки запевняють, що вона вже досить стабільна для повсякденного використання, а в найближчі тижні вони мають намір додати деякі поки ще недоступні Pixel-функції.

Серед офіційно підтримуваних пристроїв PixelExperience десятки моделей смартфонів від ASUS, Google, Lenovo, Motorola, Nubia, OnePlus, realme, Samsung, Sony і Xiaomi. Поки що 11-я версія доступна не для всіх, але розробники обіцяють розширювати список.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут