Vodafone зробив собі ім’я дешевими тарифними планами. Серед них – план, який пропонує вам всього за п’ять гривень в день отримати дванадцять гігабайт інтернету та інші корисні послуги.

Які умови в дешевому тарифному плані?

Деякі тарифні плани витримують «золоту середину» між двома крайнощами – дешевизною і мінімумом послуг соціальних тарифів і, навпаки, дорогим «олл-інклюзів». Наш сьогоднішній тарифний план відноситься саме до таких. Ось який пакет послуг ви в ньому зможете отримати:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone
  • Сто п’ятдесят хвилин дзвінків на інші українські номери
  • П’ятдесят хвилин дзвінків за кордон до Польщі, Німеччини, Італії та ще двадцять сім країн.
  • Дванадцять гігабайтів 4G \ 3G інтернету в залежності від доступності мережі
  • З послугою «Обмін хвилин» ви можете також отримати додаткові сто п’ятдесят хвилин.
  • Доступна також послуга Video Pass з можливістю отримати безлімітний трафік на найпопулярніші відеосервіси.
Читайте також  Преимущества кaзино-онлайн

Тарифний план, який ми сьогодні обговорюємо, носить назву Vodafone SuperNet Pro. Весь цей пакет послуг ви зможете отримати за абонентську плату в сто п’ятдесят гривень на місяць. Ви можете придбати картку з цим тарифом в магазині оператора, або ж перейти прямо на сайті, натиснувши відповідну кнопку при його перегляді зі смартфона.

Як ми писали раніше, Vodafone останнім часом радує абонентів не тільки дешевими тарифами, але й приємними акціями. Наприклад, зараз він зробив месенджери і YouTube повністю безкоштовними. Послуги Online Pass і Video Pass, в рамках яких дані популярні сервіси не тарифікуються і не враховуються в ліміті трафіку, на час акції, продовженої до середини січня наступного року, стали ще й повністю безкоштовними для абонентів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут