Samsung Electronics була однією з перших компаній в світі, яка запустила складаний смартфон на комерційній основі. З тих пір компанія випустила і інші складані телефони, і тепер вона натякає на можливі майбутні форми таких пристроїв, які можуть мати потрійний складаний екран або дисплей-розкладачку.

Південнокорейський технологічний гігант на даний момент розкрив проекти тільки як концепти, тому поки незрозуміло, чи дійсно компанія працює над такими пристроями. Тим не менш, виробник раніше запатентував складаний смартфон Galaxy з потрійним розкладним дисплеєм Z-подібної форми. Отже, як і раніше є гарне зміна: компанія фактично працює над цим телефоном або розглядає дизайн, згідно зі звітом TechSina.

Читайте також  Названа ще одна унікальна особливість Xiaomi Mi 11

Дивлячись на смартфон з потрійним складанням, яким поділилися компанія Samsung, його дизайн нагадує патент, про який ми повідомляли в минулому місяці, який, як повідомляється, був на Galaxy Z Fold 3. Інший пристрій, на який натякнула компанія, був гаджетом з висувним дисплеєм. Цей продукт, по суті, має довгий циліндричний корпус, в якому знаходиться гнучкий згорнутий дисплей, який можна розгорнути. Зображення, надане компанією, показує, що продукт, швидше за все, буде націлений на професіоналів та інших осіб, яким необхідний портативний пристрій з великим дисплеєм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут