Компанія Microsoft ще тільки готує до презентації планшет Surface Pro 8 і ноутбук Surface Laptop 4, але фотографії обох прийдешніх новинок вже з’явилися у відкритому доступі. Зображення опублікував в своєму Twitter-блозі інсайдер під ніком cozyplanes. Крім того, стала відома і приблизна дата релізу фірмових новинок.

Відповідно до джерела, Surface Pro 8 і Surface Laptop 4 пройшли сертифікацію під кодовими номерами 1950 1960 і 1961. Два останніх артикулу відносяться до нового планшету, який буде представлений в двох версіях: з Wi-Fi і LTE. Судячи із зображень, новинки не отримають істотних оновлень в дизайні в порівнянні з попередниками.

Як повідомляє ресурс Windows Central, нові Surface Pro і Surface Laptop оснастять процесорами Intel 11-го покоління з графікою Intel Iris Xe. При цьому ноутбук буде також представлений в модифікації з чіпом AMD, модель якого поки невідома. У продаж Surface Pro 8 і Surface Laptop 4 мають надійти в середині січня, їх ціна і детальні специфікації не розкриваються.

Читайте також  З’явилися фото Apple Watch з трьома кнопками

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут