Відомий інсайдер Ice Universe стверджує, що Galaxy S21 Ultra буде випущений як телефон з «найвужчим підборіддям в історії». Це пов’язано з новими рендерами, на яких показано пристрій з практично відсутніми лицьовими панелями.

В даний час передбачається, що наступники Galaxy S20 і S20 + будуть випускатися з пласкими екранами, тоді як їх аналог Ultra може отримати вигнуту панель дисплея. 

Ice Universe опублікувала набір рендерів, які ймовірно належать S21 Ultra, які демонструють фактичну відсутність верхнього і нижнього відступів. З боків видно яскраво виражені вигини, які схожі на модель 2020 року. В іншому телефон, змодельований на основі CAD, виглядає більш-менш стандартно, з портом зарядки USB-C, отвором для мікрофона і гратами динаміка знизу.

У нижнього краю відсутні роз’єм для S Pen, але за попередніми чутками в S21 Ultra стилус буде підтримуватися. Також ймовірно, що цей пристрій збереже перфоровану селфі-камеру. В інших новинах про S21 повідомляється, що пара пристроїв, які можуть бути базовими моделями цієї серії, були сертифіковані індійським органом BIS.

Це SM-G990F / DS і SM-G991B / DS, які можуть відповідати Galaxy S20 4G / LTE (SM-G980x) і 5G (SM-G981x) відповідно. Вони були сертифіковані разом із загадковим новим продуктом під назвою SM-G501B / DS.

Читайте також  Технічні характеристики Moto G 5G вражають

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут