Відомий інсайдер Стів Хеммерстоффер (Steve Hemmerstoffer) опублікував якісні рендери OnePlus 9 Pro – одного з найбільш очікуваних смартфонів 2021 року. Так його охарактеризував сам інформатор. Як зазначив Стів, якісь незначні елементи дизайну моделі ще можуть змінитися, але в цілому OnePlus 9 Pro буде виглядати так, як показано на цих картинках.

Смартфон отримав загнутий на боковини дисплей діагоналлю 6,55 дюйма з врізаною одиночною фронтальною камерою. Кнопка живлення знаходиться на правій грані, двохпозиційна клавіша регулювання гучності – на лівій. Тильна панель оформлена склом. В цілому, дизайн моделі – це мікс з рішень, випробуваних на OnePlus 8T і OnePlus 8 Pro.

Випнутий за площину тильної панелі блок камери – з чотирма об’єктивами і, відповідно, чотирма датчиками. Інсайдер не приводить характеристики камери, але в звичайному OnePlus 9, згідно з останніми даними, будуть два датчика на 48 Мп.

Інформатор підтвердив термін анонса смартфонів OnePlus 9 – їх представлять на кінець першого кварталу 2021 рік, в березні.  

Стів Хеммерстоффер – відомий інсайдер, який не публікує неперевірені дані. У колишні часи він вже зливав в Мережу точні рендери Sony Xperia XZ4, Google Pixel 4 XL і маси інших смартфонів до їх офіційного анонсу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут