У травні компанія LG представила в США телефон середнього класу LG Stylo 6. Свіжа інформація показує, що південнокорейська компанія зараз працює над LG Stylo 7. Редакція 91mobiles поділилася CAD- рендерами Stylo 7, щоб розкрити його дизайн з усіх боків.

Візуалізація LG Stylo 7 показує, що він оснащений дисплеєм з вирізом для селфі-камери в центрі верхньої частини дисплея. В інсайді стверджується, що пристрій оснащений потужним 6,8-дюймовим дисплеєм. Підборіддя Stylo 7 здається занадто товстим. Що стосується габаритів, то телефон має розміри 170,6 x 77 x 8,6 мм.

На задній стороні LG Stylo 7 є дві виступаючі частини. Перша призначена для чотирьох камер, а друга – для стилуса. Незрозуміло, з якого матеріалу зроблена задня панель – скло чи пластик. На нижньому краю пристрою є відсік для стилуса, решітка динаміка, порт USB-C, мікрофон і аудіороз’єм 3,5 мм. Сканер відбитків пальців інтегрований в кновку живлення, доступною на правому краю Stylo 7. Його лівий корінець заповнений слотом для SIM-карти, регулятором гучності і спеціальною кнопкою для активації голосового помічника. Інші характеристики Stylo 7 поки невідомі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут