Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться достовірної ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, опублікував фотографії макета Samsung Galaxy S21.

Подібні литі макети створені з ідеальною точністю за кресленнями, наданими компанією, яка спроектувала смартфон (в даному випадку Samsung), виробникам різних аксесуарів, щоб вони встигли створити лінійку чохлів до моменту презентації новинки.

Фотографія макета підтверджує нову форму блоку основної камери, яка буде як би насуватися на бічну і верхню частини смартфона. Те ж саме ми бачили на перших неофіційних рендера пристрою. Світлодіодний спалах розташовується праворуч від камери.

Також на знімках нам показали кілька захисних пластикових бамперів, які будуть захищати корпус смартфона від пошкоджень при падінні, проте подібні аксесуари ніяк не захищають передню і лицьову частини при падінні плазом на нерівну поверхню, а також при контакті з гострими предметами в кишенях і сумках.

До слів цього інсайдера варто прислухатися, так як він багато разів надавав вичерпні відомості про новинки. Він першим точно спрогнозував появу на ринку смартфонів з екранами-водоспадами, а також передбачив анонс Xiaomi Mi Mix Alpha з оперізувальний екраном. Також ця людина неодноразово доводив, що у нього є зв’язки в різних компаніях і зливав інформацію не тільки про дизайн смартфонів, але і про нові датчиках зображення і іншому устаткуванні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут