Порівняти новий флагманський смартфон з іншими гаджетами сторонніх виробників – це святе. Цією «долі» не уникнув і iPhone 12 Pro Max. Наскільки хороший новий гаджет в порівнянні з Huawei Mate 40 Pro? Спробуємо на це відповісти.

Дисплей

IPhone 12 Pro Max може похвалитися відмінною якістю зображення і високою яскравістю, але слабким місцем пристрою є частота оновлення, 60 Гц проти 90 Гц у Huawei Mate 40 Pro. І там і там є вбудований сканер розпізнавання осіб.

Процесор

У Huawei Mate 40 Pro встановили Kirin 9000 5G, і технічно він перевершує чіп у iPhone 12 Pro Max. Але незважаючи на те, що у нового флагмана від Apple використовується слабший чіпсет, плавна робота iOS 14 ці недоліки приховує. Та й чи можна назвати недоліком слабшу потужність, коли на перше місце виходить оптимізація? Думаємо, що ні.

Камера

Тут Huawei Mate 40 Pro знову обходить iPhone 12 Pro Max. 50 Мп сенсор, всенаправленная і лазерне автофокусування, перископний датчик на 12 Мп, 5-кратний оптичний зум, а також надширокий датчика на 20 Мп. Арсенал значний, і позмагатися з ним останній айфон, на жаль, не може.

Чисто технічно Huawei Mate 40 Pro багато в чому обходить новинку від Apple. Теж саме стосується і ціни, 21 000 гривень проти 40 000 гривень у iPhone 12 Pro Max … Але хіба це зупиняє справжніх шанувальників компанії з Купертіно? Звичайно ж ні. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут