Наша редакція вирішила порівняти топовий флагман Apple 2020 року – iPhone 12 Pro Max з іншими смартфонами сторонніх виробників. в цій статті порівняємо з кращим камерофоном цього року Huawei Mate 40 Pro. Приступаємо!

Дисплей

IPhone 12 Pro Max може похвалитися відмінною якістю зображення і високою яскравістю, але слабким місцем пристрою є частота оновлення, 60 Гц проти 90 Гц у Huawei Mate 40 Pro. І там і там є вбудований сканер розпізнавання осіб.

Процесор

У Huawei Mate 40 Pro встановили Kirin 9000 5G, і технічно він перевершує чіп у iPhone 12 Pro Max. Але незважаючи на те, що у нового флагмана від Apple використовується слабший чіпсет, плавна робота iOS 14 ці недоліки приховує. Та й чи можна назвати недоліком слабшу потужність, коли на перше місце виходить оптимізація? Думаємо, що ні.

Камера

Тут Huawei Mate 40 Pro знову обходить iPhone 12 Pro Max. 50 Мп сенсор, лазерне автофокусування, перископний датчик на 12 Мп, 5-кратний оптичний зум, а також надширокий датчик на 20 Мп. Арсенал значний, і позмагатися з ним останній айфон, на жаль, не може.

Чисто технічно Huawei Mate 40 Pro багато в чому обходить новинку від Apple. Теж саме стосується і ціни. Його вартість 40 тисяч проти 43 999 гривень у iPhone 12 Pro Max …

Але хіба це зупиняє справжніх шанувальників компанії з Купертіно? Звичайно ж ні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут