На заході, присвяченому 10-річчю Xiaomi, генеральний директор бренду Лей Цзюнь заявив про намір більше уваги приділяти підвищенню інтеграції між пристроями бренду. Одним з перших кроків на шляху до цієї мети стала реалізація функції Mi Miaoxiang. Вона дозволяє дублювати екран одного пристрою на екрані іншого і швидко обмінюватися файлами. Першим фірмовим гаджетом, який отримав таку можливість, став флагманський Xiaomi Mi10 Pro.

Підтримкою фірмового сервісу вже обзавівся флагманським смартфоном Xiaomi Mi10 Pro під управлінням прошивки MIUI 20.11.12 для розробників. З його допомогою власники флагмана можуть об’єднувати екрани фірмових пристроїв в єдину екосистему: наприклад, перетягувати зображення або відео зі смартфона на ноутбук і навпаки.

Крім того, загальний доступ поширюється і на файли, збережені на обох гаджетах: документи, що зберігаються на смартфоні, можна відкривати, редагувати і зберігати безпосередньо на ПК. А обрані на ноутбуці відеоролики – переносити по повітрю на мобільний пристрій і ділитися ними в соціальних мережах.

Раніше Xiaomi заявляла, що функцію Mi Miaoxiang будуть підтримувати не тільки майбутні, а й вже представлені смартфони, такі як Mi 9, Mi 9 Pro і Redmi K20 Pro. Що стосується Xiaomi Mi10 і Mi10 Pro, то після поновлення до Android 11 флагмани будуть повторно адаптовані для використання нової функції.

Точної дати глобального релізу фірмового сервісу компанія ще не оголошувала.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут