В Іспанії розкрили цілий злочинний синдикат, який займався крадіжками iPhone на логістичному складі Amazon, розташованому в центрі Мадрида. П’ять працівників компанії спробували обдурити систему досить примітивним способом: вони просто розкривали коробки з iPhone 12 і підміняли в них смартфони «іншими речами». Скільки пропрацювала така схема – не повідомляється, але дії шахраїв завдали збитки на півмільйона євро. Тобто вони викрали близько 400 смартфонів.

Серед кількох предметів, виявлених у підозрюваних – десять вкрадених iPhone 12 і велика кількість буклетів з номерами IMEI, явно викрадених з телефонних коробок. Ідентифікувати учасників злочинної групи дозволила система прихованого відеоспостереження – до неї звернулися при проведенні внутрішнього розслідування після того, як були виявлені значні розбіжності в масі декількох коробок зі смартфонами.

Читайте також  Samsung розкрила дату осінньої презентації нових продуктів

Один з підозрюваних добровільно почав співпрацювати з поліцією, іншого заарештували прямо на робочому місці. Решту затримали у позаробочий час. Всі п’ятеро чоловіків вже звільнені з Amazon і скоро постануть перед судом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут