Сьогодні компанія Huami представить новий розумний годинник Zepp Z. Напередодні презентації з’явилася інформація про те, що мова йде про гібридний гаджет. Відеоролик, опублікований кілька днів тому, підтверджує, що Zepp Z буде мати корпус з нержавіючої сталі з тахіметричною шкалою і обробку з матового металу. На правій стороні годинника розташовані дві кнопки і заводна головка, а до корпусу прикріплений шкіряний ремінець з прошитим візерунком.

Підпис до твіту говорить: «Класичний дизайн поєднується з сучасними технологіями». Дизайн також є ще одним натяком на те, що це гібридний годинник. Тут дві кнопки і заводна головка, на відміну від більшості інших розумних годинників, у яких є або одна, або дві кнопки. Подібний дизайн використовувався в інших гібридних розумних годинниках, таких як NoiseFit Fusion Hybrid і Fossil Hybrid HR.

Zepp Z буде мати невеликі дисплеї на циферблаті, які показують таку інформацію, як заряд батареї, пройдені кроки і так далі. Годинник буде вимірювати рівень кисню в крові і частоту серцевих скорочень, а також будуть підтримувати голосового помічника Amazon Alexa.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут