Компанія Huawei випустила релізний збірку оболонки EMUI 11 ще для кількох своїх пристроїв. Оновлення почало приходити на Huawei P40, P40 Pro, P40 Pro +, Mate 30 5G, Mate 30 Pro 5G і Mate 30 RS Porsche Design.

В даний час цей апдейт поширюється тільки в Китаї, однак скоро з’явиться в інших країнах, в тому числі в Україні. До кінця року Huawei планує оновити до EMUI 11 і Magic UI 4.0 майже чотири десятки моделей смартфонів, випущених під брендами Huawei і Honor.

Перед офіційним випуском оновлень Huawei проводить відкрите бета-тестування, причому експериментальні прошивки доступні не тільки в Китаї, але також за межами цієї країни. Відомо, що в середині листопада буде випущена бета-версія EMUI 11 для Huawei Mate Xs, а Honor 20, Honor V20 і Honor Magic 2 почнуть отримувати бета-версію Magic UI 4.0. Аналогічне оновлення кілька днів тому стало доступно російським користувачам лінійки Honor 30.

EMUI 11 додає смартфонам підтримку Always-on Display з постійним відображенням часу на екрані, поліпшену функцію Multi Window (поділ екрану з декількома вікнами), синхронне редагування заміток одночасно з різних пристроїв одночасно і більш гладку анімацію переходів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут