Любов до ігрових приставок не залежить від віку, статі та національності. В даний час налічується більше 2,7 млрд геймерів. Ігри – це не тільки розвага, але також спосіб відпочити і зняти стрес.

Вибір консолі – непроста справа. Особливо, з огляду на кількість ігор, доступних тільки на тій чи іншій платформі. Не останню роль відіграє і ціна. Скільки в середньому доведеться заплатити за PS5 i Xbox Series X? Як відрізняються їх ціни в різних країнах? Де бути геймером найдешевше? Аналітики Picodi.com порівняли ціни на приставки і підписки двох популярних платформ і відповіли на ці питання.

Від 39 тис. гривень за все задоволення

Для порівняння ми вибрали флагманські приставки нового покоління двох конкуруючих платформ: Sony Playstation 5 і Xbox Series X.

Найкращою ціною на обидві консолі можуть похвалитися жителі Канади, де PlayStation 5 коштує 13 570 грн., А Xbox Series X – 12 930 гривень.

Найвища ціна на приставку від PlayStation – в Україні . Нашим фанатам ігрових приставок доведеться заплатити 39 000 ₴ (без ігор). У свою чергу Xbox найдорожче в Аргентині – 35 670 ₴, а в Україні – 21 500 гривень.

У сусідній Білорусі PS 5 коштує 32 860 грн., А Xbox – 24 970 ₴. У Росії ж ціна ще нижче: PlayStation 5 – 17 190 грн., Xbox Series X – 16 680 грн.

Ciny na ihrovi prystavky u sviti

Консоль – це ще не все

Sony і Microsoft пропонують оформити підписку, яка відкриває доступ до багатокористувацької гри в мережевому режимі, – PlayStation Plus і Xbox Live Gold відповідно. Підписки безкоштовно надають кілька ігор в місяць. Ціна передплати, як і приставки, варіюється від країни до країни.

У рейтингу підписок лідирує Туреччина: тут однаково дешево коштує Xbox Live Gold (1 050 ₴), як і PlayStation Plus – 630 гривень на рік.

З протилежного боку нашого рейтингу розташувалася Швейцарія, де річна підписка Xbox Live Gold коштує 3 100 грн., А PS Plus – 2 170 грн. Як заявляють виробники, ціноутворення залежить від реалій ринку .

В Україні підписки PS Plus і Xbox Live Gold коштують 1 300 і 2360 грн. відповідно. Це не так дорого в порівнянні з США, Німеччиною і Швейцарією, але в Туреччині ціна в два рази нижча.

Vartist richnoi peredplaty

Увага: Microsoft зняли з продажу 12-місячні підписки Xbox Live Gold, тому для рейтингу ми помножили вартість 3-місячної підписки на 4.

Підведення підсумків

В якій країні найвигідніші умови для власників консолей? Ми взяли умовний комплект з приставки і відповідної річної передплати.

Для шанувальників ігрових приставок найкраща країна – Канада. Низька ціна консолі і вартість передплати в цілому складають 15 080 гривень за PlayStation і 15 510 грн. за Xbox.

Важко доведеться геймерам з Аргентини, де комплекти PlayStation і Xbox коштують 36 800 і 37 950 грн. відповідно. Дорожче комплект PlayStation тільки в Україні – 40 300 ₴. За умовний комплект Xbox в нашій країні доведеться заплатити 23 860 ₴.

Naskilky doroho buty heymerom

1 коментар

  1. Игроманы никому не интересны, как личности. Зачем пропагандировать инструменты превращения нормальных людей в идиотов?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут