Apple додала нову кнопку на iPhone, але це могло залишитися непоміченим більшістю користувачів. З останньою версією iOS 14 компанія з Купертіно не тільки випустила оновлення програмного забезпечення, але і представила оригінальну апаратну функцію. Тепер, якщо почати пошуки фізичної кнопки, то її практично неможливо виявити. Однак вся задня панель iPhone стала сенсорної зоною через нову функцію Back Tap.

Незвична апаратна можливість, розгорнута Apple без особливого шуму, перетворює задню панель айфона в кнопку, яку можна розбудити дотиком. Однак для її використання доведеться спочатку знайти і включити відповідну опцію.

На iPhone в першочерговому порядку треба перейти в настройки, потім увійти в розділ Accessibility (Спеціальні можливості) і далі Touch. Прокруткою вниз можна знайти опцію Back Tap і включити. При натисканні на неї виводиться окреме вікно з двома варіантами на вибір: Double Tap (подвійне) і (Triple Tap) потрійне дотик. Після виділення будь-якого з них користувачу буде надано список всього, що він може зробити, просто двічі доторкнувшись до тильної сторони айфона.

Наприклад, користувач виділяє опцію Lock Screen і блокує екран, просто двічі торкнувшись задньої панелі телефону. Аналогічно робляться скріншоти, двічі або тричі торкнувшись її. Найцікавіше, що немає конкретних областей, виділених для активації функції. Досить торкнутися будь-якого місця на всій задній кришці, навіть в крайніх кутах, щоб заблокувати або зробити скріншот.

Це нововведення також може застосовуватися для запуску окремих додатків. Втім, в разі небажання використовувати цю функцію її необхідно відключити в тій же послідовності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут