Багато виробників смартфонів активно покращують безпеку смартфонів, які випускаються після сумної історії з відкликанням Samsung Galaxy Note 7, тому вони стали загорятися і вибухати рідше, проте повністю подібні інциденти не припинилися.

З Індії надійшла інформація про те, що смартфон Realme XT вибухнув всього через 24 години після покупки. Це перша публічна історія з вибухом смартфона, в якій фігурує компанія Realme.

Користувач стверджує, що вибух стався вночі, коли смартфон заряджався за допомогою комплектного зарядного пристрою. Однак Realme India вже заявила, що вибух стався в результаті впливу «зовнішньої сили». Це призвело до пошкодження акумулятора та його займання.

Проте власник пристрою обурений тим, що сервісний центр зробив такий висновок відразу ж, як тільки його співробітники побачили згорілий смартфон, не проводячи ніякого розслідування. Він подав скаргу, після якої Realme запевнила, що ретельно вивчить інцидент.

Для нас одним з ключових стовпів є якість продукції. Кожен смартфон, вироблений Realme, проходить ряд строгих перевірок якості та довговічності, оскільки безпека клієнтів має для нас першорядне значення. Ми з’ясували, що смартфон був пошкоджений через зовнішньої сили. Акумулятор смартфона загорівся, коли смартфон був проколот.

Читайте також  Інсайдери назвали докладні характеристики камери OnePlus 9

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут