Власникам Xiaomi Redmi 7A стала доступна стабільна бета-версія Android 10

До цього моменту всім щасливим власникам Xiaomi Redmi 7A доводилося користуватися операційною системою Android 9.

Смартфон Xiaomi Redmi 7A надійшов у продаж в 2019 році, початкова ціна була близько 85 доларів за версію з 2 Гб оперативної пам’яті і 16 ГБ. Телефон поставляється з Android 9.0 Pie-based MIUI 10. Модель раніше була оновлена ​​до MIUI 11, але все ще заснована на Android 9.

Власникам Xiaomi Redmi 7A стала доступна стабільна бета-версія Android 10

Нещодавно була отримана інформація, в якій повідомили, що Xiaomi почала випускати оновлення Android 10 для Redmi 7A в Китаї. Для багатьох користувачів це стало несподіванкою, враховуючи, що ряд більш дорогих моделей ще не отримав останню версію ОС Google. Користувачі за межами Китаю тепер зможуть оновлювати свої моделі до Android 10, так як Xiaomi випустила нове OTA-оновлення, що дозволяє використовувати останню версію Android.

Читайте також  Vivo Y20 (2021) з ємним акумулятором оцінили в $ 148

Оновлення поставляється з номером версії V11.0.1.0.QCMEUXM і крім функцій Android 10, які воно надає, оновлення також включає в себе виправлення безпеки для Android від травня 2020 року.

Варто зазначити, що вищезгадана збірка вважається «стабільною бета-версією» на момент публікації. В результаті користувачам потрібний «авторизований обліковий запис Mi» (з привілеями бета-тестера) для завантаження вищевказаного пакету. Обмеження можна обійти, перепрограмувавши ПЗП для відновлення, використовуючи для користувача відновлення, наприклад TWRP.

Власникам Xiaomi Redmi 7A стала доступна стабільна бета-версія Android 10

Як тільки Xiaomi зробить збірку досить стабільною, компанії можна буде прибрати вимогу перевірки Mi Account. Потім цей же файл завантаження можна буде встановити на телефон без використання облікового запису бета-тестера.

Завантажити оновлення можна через посилання .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут