Нещодавно стало відомо про те, що з 1 липня, тобто з початку наступного покоління, оновлення для десятої «вінди» будуть встановлюватися автоматично без будь-яких обмежень в цьому самому плані.

При цьому, що найгірше, у користувачів немає можливості назавжди відмовитися від установки оновлень, так як можна лише тимчасово призупинити їх завантаження та установку на термін до двох тижнів, але потім всі апдейти знову почнуть завантажуватись і встановлюватися.

Через це власникам комп’ютерів доводиться чекати перед вимиканням комп’ютера і при його включенні, причому аж до півгодини, залежно від потужності конкретного ПК. Через початок автоматичної установки оновлень в Windows 10 знову можуть початися масові неполадки, а виникають вони виключно з вини Microsoft, яка недостатньо добре тестує всі свої апдейти.

Саме тому в останні роки дуже багато апдейтів визнають проблемними, але вже після того, як вони встановилися на кілька мільйонів електронних пристроїв.

Читайте також  Google тестує нову функцію для мобільного браузера Chrome

Невеликі оновлення, які будуть встановлюватися автоматично, зазвичай закривають якісь прогалини в захисті, усувають баги або вирішують інші неполадки. Проте, через зневажливе ставлення розробників до своєї роботи, дуже часто такого роду апдейти для Windows 10, виправляючи щось одне, ламають потім щось інше. Оскільки оновлення почнуть встановлюватися на десяту «вінду» автоматично вже з початку наступного місця, всім користувачам цієї платформи варто готуватися до того, що вона знову почне вкрай часто глючити.

В такому випадку, очевидно, нічого хорошого власники комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, моноблоків і інших електронних пристроїв не чекає, адже навряд чи комусь подобаються неполадки, на усунення яких доводиться витрачати багато часу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут