Компанія Honor вже випустила свій доступний смартфон X10, але вона планує розширити свій модельний ряд ще й моделями X10 Pro та X10 Pro Max, які повинні бути анонсовані в липні цього року і про які нам відомо досить багато. Щоправда, зараз з’явилася вже, по факту, офіційна інформація про ці моделі від СЕО Honor Джорджа Зао, який розповів на Weibo, що скоро буде анонсовано смартфон з великим дисплеєм. 

Скоріш за все, мова йде саме про смартфон з індексом “Max”, який повинен поповнити модельний ряд X10. Нагадаю, що минулого року, в модельному ряду Honor 9X ми не побачили моделі “Max”, тому досі останньою залишається Honor 8X Max. Не дивно, що компанія вирішила випустити модель “Max” у модельному ряду X10, бо це треба було зробити ще у минулому році. Досить дивно, що ми так і не побачили 9X Max, бо восьме покоління цього фаблета продавалося справді непогано. 

Джордж Зао розповів, що перед компанією зараз справді багато викликів, у тому числі перехід з 4G на 5G, але вона не збирається відмовлятися від випуску девайсів з великою діагоналлю дисплея. Він додав, що наступний смартфон з діагоналлю дисплея 7 дюймів буде анонсованим вже на Фестивалі Драконового Човна – китайському святі, яке святкують у день літнього сонцестояння. 

Honor X10 Max повинен отримати дисплей з діагоналлю 7.09 дюймів та субфлагманський чіпсет MediaTek Dimensity 800. Інформатори заявляють, що смартфон буде оснащений головним сенсором основної камери з роздільною здатністю 48 МП та апертурою f/1.8. Цінник повинен бути на рівні приблизно 225 доларів, що робить його одним із найдешевших на ринку. Таким чином компанія Honor хоче переманити користувачів фаблетів Mi Max, оскільки компанія Xiaomi не збирається оновлювати модельний ряд своїх бюджетних смартфонів з великими дисплеями найближчим часом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут