Багато користувачів зраділи інформації, що стосується цінника і дати виходу Sony PlayStation 5. Однак, як це з’ясувалося пізніше, інформація виявилася зовсім неправдивою. І її спростував один з найкращих інсайдерів – Бен Гескін. У своєму акаунті в мережі Твіттер він опублікував підтвердження фейкової інформації. Так кому вірити: магазину Amazon або Бену Гескіну?

Ми пам’ятаємо, що на скріншоті в магазині Amazon стояв цінник в 400 доларів за версію без оптичного приводу і 500 доларів за версію з оптичним приводом. Більш того, красувалася дата старту продажів – 20 листопада. На жаль, вся ця інформація виявилася неправдивою. Її творцями були представники журналу Play Experience. А зробили вони це заради розіграшу.

Сам же Бен Гескін, використовуючи свої канали в Amazon офіційно підтвердив, що магазин не має ніякого відношення до фото. А тому, і ціна, і дата виходу консолі як і раніше залишаються невідомими. А ось інформація про аксесуари до PlayStation 5 може виявитися справжньою. Йдеться про гарнітуру Sony Pulse 3D, пульт управління Media Remote, а також HD-камері і зарядці DualSense.

Ця інформація була надана іншим інсайдером, який добре зарекомендував себе по минулим витокам. Саме ця людина одна з перших показала, як буде виглядати iPhone X. Відзначимо, що сталося це за кілька місяців до офіційного представлення пристрою. Також він частенько публікує якісні рендери майбутніх пристроїв, використовуючи для цього креслення і витоки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут