В рамках лінійки смартфонів Samsung Galaxy Note20 може вийти ще одна модель. Як повідомляється, це буде версія Ultra, якій приписують дуже тонкі рамки екрану. Таким чином, крім Note 20 і Note 20+ буде ще й «Ультра».

За даними інсайдера Ice Univerce, новинку оснастять дисплеєм, рамки якого зменшаться з боків на 0,29 мм, знизу і зверху на 0,4 мм. При цьому товщина корпусу стане меншj. на 0,3 мм, а діаметр вирізу для фронтальної камери – на 1 мм. Все це – в порівнянні з попередньою моделлю Note10 +.

Також стверджується, що новинка отримає вигнутий екран, як у того ж Note10 +. Його роздільна здатність складе QHD, частота – до 120 Гц, що дозволить грати на ньому в ігри без лагів. Також заявлено наявність нового стилуса S-Pen з розширеною функціональністю, нові можливості камери і так далі.

Як процесор буде виступати Qualcomm Snapdragon 865 Plus. І це досить дивно. Або мова йде про чисто американську версію Galaxy Note20 Ultra, або ж у Samsung проблеми з високопродуктивними чіпсетами Exynos.

У будь-якому випадку поки що невідомо, коли саме вийде ця модифікація, на яких ринках буде доступна і у скільки її оцінять. Але дешевою вона точно не буде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут