Минулого тижня в AnTuTu з’явився результат тестування майбутнього флагманського чіпсета Qualcomm Snapdragon 865 Plus, і зараз завдяки тесту Geekbench нам стало відомо, якою буде потужність цього чіпсета. 

Результати тестування в Geekench показали, що цей чіпсет тестувався на смартфоні компанії Asus, який фігурує під кодовим іменем “asus ZF”. Цей девайс набрав 973 бали в одноядерному тесті та 3346 балів у багатоядерному. Якщо порівнювати з тестуванням Galaxy S20+ 5G, який працював на флагманському чіпсеті Qualcomm Snapdragon 865. 

Цей флагманський смартфон Asus отримав 16 ГБ оперативної пам’яті та працює на операційній системі Android 10. Враховуючи індекс “ZF”, можливо, перед нами Asus ZenFone 7. Це досить логічно, оскільки пройшло вже більше року від анонсу шостого покоління. Також цим флагманом може бути наступний ігровий смартфон Asus ROG Phone 3, про який останнім часом йде дуже багато розмов. У будь-якому випадку цей смартфон може стати першим, який отримає Qualcomm Snapdragon 865 Plus. Варто також зазначити, що ROG Phone 3 вже сертифікований китайським агентством TENAA. 

Флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 865 Plus працює на тактовій частоті 3.1 ГГц (мова йде про частоту головного, найпотужнішого ядра). Інші процесорні ядра працюють на такій самій частоті, як і Snapdragon 865, який встановлений вже досить в багатьох флагманах 2020-го року. При цьому головне ядро Snapdragon 865 працює на частоті 2.84 ГГц. 

Презентація Asus ROG Phone 3 очікується найближчим часом, а про ZenFone 7 поки нічого не відомо. Тим не менше, один з них точно стане одним з перших смартфонів на Snapdragon 865 Plus на ринку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут