Інсайдери пишуть, що в коробку з прийдешнім смартфоном Samsung Galaxy S21 можуть не покласти зарядний пристрій або навушники. Нещодавно так само вчинила компанія Apple з новими iPhone 12.

Apple пояснила своє рішення турботою про природу, мовляв, зайві зарядки тільки додають сміття. Однак багато хто підозрює, що справжньою причиною було бажання скоротити витрати і не підняти ціни на новинки.

Як пише видання Sammobile, Samsung може зробити так само з тих же міркувань. При цьому раніше компанія вже встигла пожартувати над Apple з приводу зарядки.

Поки в корейських медіа думки розходяться: хтось пише, що Samsung позбавить Galaxy S21 і навушників, і зарядного пристрою; хтось стверджує, що зарядка залишиться, а навушники не буде.

Читайте також  Журнал TIME назвав 100 головних винаходів 2020 року

Компанія, очевидно, прагне збільшити індивідуальні продажі своїх зарядних пристроїв та підштовхнути клієнтів до придбання своїх бездротових навушників Galaxy Buds. У будь-якому випадку, це допоможе Samsung збільшити свою націнку на пристрої, навіть якщо це розчарує деяких шанувальників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут