Інсайдери пишуть, що в коробку з прийдешнім смартфоном Samsung Galaxy S21 можуть не покласти зарядний пристрій або навушники. Нещодавно так само вчинила компанія Apple з новими iPhone 12.

Apple пояснила своє рішення турботою про природу, мовляв, зайві зарядки тільки додають сміття. Однак багато хто підозрює, що справжньою причиною було бажання скоротити витрати і не підняти ціни на новинки.

Як пише видання Sammobile, Samsung може зробити так само з тих же міркувань. При цьому раніше компанія вже встигла пожартувати над Apple з приводу зарядки.

Поки в корейських медіа думки розходяться: хтось пише, що Samsung позбавить Galaxy S21 і навушників, і зарядного пристрою; хтось стверджує, що зарядка залишиться, а навушники не буде.

Читайте також  Экономичные способы сохранить прохладу в вашем доме

Компанія, очевидно, прагне збільшити індивідуальні продажі своїх зарядних пристроїв та підштовхнути клієнтів до придбання своїх бездротових навушників Galaxy Buds. У будь-якому випадку, це допоможе Samsung збільшити свою націнку на пристрої, навіть якщо це розчарує деяких шанувальників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут