Компанія Oppo випустила свій смарт-годинник під назвою “Oppo Watch” ще у травні цього року. Цей годинник вийшов на операційній системі ColorOS Watch, яка є власною розробкою компанії Oppo на основі операційної системи Wear OS. Зараз, коли пройшло більше трьох місяців від офіційної презентації, компанія випустила велике оновлення, яке додало можливість відповідати у WhatsApp, доступ до карт та багато іншого. 

 

Оскільки Oppo Watch – хороший девайс з точки зору начинки, в першу чергу користувачам хочеться отримати і велику кількість функцій. На щастя, компанія Oppo таки оновлює свою операційну систему та додає нові й нові можливості. Операційна система вийшла для всіх девайсів з номером збірки А.38 та потребує встановленої програми Oppo Health для смартфона, щоб всі функції працювати адекватно. 

Головною фішкою, яку принесло нове оновлення, стала підтримка відповідей у месенджері WeChat прямо з годинника. Раніше користувачі могли лише читати повідомлення, які приходили у вигляді сповіщень, але не могли відповідати на них прямо з годинника за допомогою голосового вводу. Ця фішка доступна лише для смартфонів, які працюють на операційній системі Android 10 та вище з підтримкою Android Auto. Це означає, що фішка не працюватиме зі смартфонами компанії Apple. 

Ще однією важливою фішкою, яка з’явилася з цим оновленням, стала можливість використовувати карти пропуску та посадкові білети для транспорту. Також компанія планує випустити 10 нових корисних програм в пропрієтарному магазині до кінця червня. Також це оновлення додало підтримку десяти нових циферблатів та можливість автоматичного трекінгу фітнесу. 

Читайте також  Для Sony PlayStation 5 почали продавати спеціальні аксесуари

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут