Модульний смартфон 2015 року оновили до Android 9

Влітку 2015 року був представлений модульний смартфон Fairphone 2, в продажу він з’явився до кінця того ж року за 500 євро. Його особливістю була модульна конструкція, але похвалитися особливо потужними характеристиками і програмними покращеннями він не міг.

Модульний смартфон 2015 року оновили до Android 9
Новинка спочатку працювала на базі Android 5.1 Lollipop. У 2018 році він отримав Android 7.1.2 Nougat. А тепер, як повідомляється, систему «підняли» до Android 9 Pie. Новинка оснащується однокристальною системою Qualcomm Snapdragon 801, має в своєму розпорядженні всього 2 ГБ оперативної пам’яті і п’ятидюймовий екран з роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів. В якості камери використовується одиночний модуль на 8 МП.

Цей смартфон є єдиним у своєму роді, оскільки більше на ринку немає модульних (і звичайних) рішень на базі Snapdragon 801 і з «дев’яткою» в якості ОС. Щоправда, новинку вже навряд чи вийде купити, адже модель випускалася порівняно малою партією.

При цьому важливо, що там використовується чиста версія Android, яка доступна через проєкт Android Open Source Project (AOSP). Тобто в їй немає ніяких покращень від виробника. Також відзначимо, що Qualcomm ніколи не підтримувала AOSP-варіант Android 7.1 Nougat для цього процесора. Так що розробникам довелося самим адаптувати все потрібне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут