Інформація про припинення підтримки Adobe Flash в 2020 році вже давно у всіх на слуху. Про це стало відомо ще три роки тому, але тільки зараз з’явилася точна дата.

Незважаючи на те, що більшість сайтів в мережі вже давно не використовує будь-який вміст, що вимагає Flash, все ще залишаються окремі ресурси, де ця технологія використовується. І «жити» таким сайтам залишилося зовсім недовго, якщо не будуть вжиті якісь кроки для переходу на інші стандарти.

Аж до 31 грудня компанія Adobe буде випускати оновлення безпеки для Flash і оновлювати функціонал. До цього ж моменту збережеться і підтримка даної технології. Але вже з наступного року компанія Adobe не тільки повністю видалить можливість завантажити Flash, але заблокує всіх, що на ній працюють. Так що зберегти контент не вийде. Навіть якщо обійти обмеження (наприклад, завантажити Flash зі стороннього сайту), велика ймовірність того, що безпека сайту буде під загрозою і компанія Adobe не нестиме за це відповідальність.

Єдиний варіант – шукати альтернативні варіанти, поки на це ще є час і оперативно на них переходити. В іншому випадку все, що використовує Adobe Flash, змінюватиметься.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут