Компанія Apple представила свою лінійку iPhone 12 всередині жовтня, одразу після анонсу стартувало передзамовлення на нові смартфони, щоправда, лише на дві моделі— 6,1 дюймові iPhone 12 та iPhone 12 Pro, найменша і найбільша преміальна в історії моделі не змогли вчасно вийти на ринок через проблеми з виробництвом, тому посприяла всесвітня пандемія коронавірусу.

І, ось 6 листопада компанія Apple офіційно відкрила передзамовлення на 5,4 дюймовий  iPhone 12 Mini та 6,7 дюймовий iPhone 12 Pro Max, вже 13 листопада їх можна буде забрати з офіційних точок продажу, в Україні, як зазвичай “яблучні” ґаджети починають продавати дещо пізніше.

Читайте також  Вчені створили пристрій, що перетворює піт людини на енергію для фітнес-браслетів

Офіційні ритейлери компанії повідомили, що передзамовити нові девайси iPhone 12 Mini та iPhone 12 Pro Max в Україні вже можна , проте забрати своє замовлення можна буде з 20 листопада. Поки вартість пристроїв не розкривається, але схоже, вартість найменшої моделі з серії буде на рівні 30 тисяч гривень за конфігурацію пам’яті 64 Гб, по аналогії з iPhone 12.

Нагадаємо, раніше ми писали, що першу партію айфонів 12 і айфонів 12 про розкупили менш ніж за тиждень, як повідомляють офіційні представники компанії, наступна партія буде продаватись значно дорожче.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут