Реалістичні рендери iPhone 12 створили дизайнери видання Svetapple на основі останніх актуальних витоків. Рендери показали, як нові смартфони Apple будуть виглядати в новому темно-синьому кольорі Navy Blue, який прийде на зміну темно-зеленому забарвленню Midnight Green, використовуваної в iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max.

iPhone 12 в цікавому темно-синьому кольорі показали на рендері

В основу рендерів покладені актуальні достовірні витоки про смартфони від провідних інсайдерів, включаючи Макса Вайбнаха. iPhone 12 має оновлену форму корпусу в стилі останніх моделей iPad Pro, зменшені рамки дисплея і додатковий об’єктив для 3D-сканера LiDAR.

Смартфон виконаний у темно-синьому кольорі Navy Blue. Про вихід нових iPhone 12 в такому кольорі раніше повідомили відомі інсайдери. Нагадаємо, що згідно з витоків, в темно-синьому кольорі будуть випущені тільки більш дорогі моделі iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Більш доступні iPhone 12 і iPhone 12 Max, як очікується, вийдуть в 5-6 кольорах за аналогією з iPhone XR і iPhone 11.

Презентація смартфонів з лінійки iPhone 12 відбудеться восени. За останніми даними, анонс новинок може бути відкладено до листопада.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут