Samsung Display багато років поспіль домінує на ринку невеликих OLED-дисплеїв (для смартфонів, годинників та планшетів), випускаючи дисплеї як для девайсів підрозділу Samsung Electronics, так і для великих сторонніх клієнтів, як Apple. Зараз з’явилась інформація про те, що компанія Samsung буде замовляти OLED-дисплеї для своїх смартфонів у інших виробників. 

Першим смартфоном Samsung з OLED-дисплеєм стороннього виробника стане середньобюджетник Galaxy M41, для якого дисплей має виготовляти China Star Optelectronics Technology (CSOT), якою володіє компанія TCL. 

Варто зауважити, що компанія також розглядає BOE, як потенціального поставника OLED-дисплеїв для своїх смартфонів, причому навіть для майбутніх флагманських Galaxy S30. Цілком можливо, що перші дисплеї BOE з’являться саме в середньобюджетних смартфонах Samsung, а у флагмани їх встановлять вже після “обкатки”. Таке компанія Samsung робила вже не раз, особливо з камерами. 

CSOT також виготовляє флагманські дисплеї для смартфонів Xiaomi Mi 10 та Motorola Edge, тому компанія – не новачок у виробництві OLED-панелей для флагманів. Оскільки Samsung Electronics вибирає найкращого поставника комплектуючих за співвідношенням ціни до якості (наприклад, чіпсети Snapdragon для деяких смартфонів замість Exynos власного виробництва), тому в цьому плані Samsung Electronics – не виняток. 

Раніше цього року з’явились рендери Galaxy M41, які показали, що смартфон отримає плоский дисплей та виріз під фронтальну камеру у верхньому лівому куті дисплея. Смартфон отримає сканер відбитків пальців на задній панелі, незважаючи на те, що він повинен отримати OLED-дисплей. На жаль, поки невідомо, якою буде ціна смартфона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут