Майбутнє покоління комп’ютері iMac чекає серйозний редизайн. Раніше Apple вже повідомляла, що готують iMac 2020 з тонкими рамками і модернізацією зовнішнього вигляду, який буде схожий з iPad Pro. Нова інформація, надана користувачем @iFinder_rus, можливо, проливає світло на прийдешній iMac 2020.

Користувач повідомляє, що в коді поновлення iOS 14 були знайдені схематичні зображення нового покоління iMac. На їх основі він зміг скласти приблизний рендер того, як буде виглядати новинка. Монітор на рендері в загальних рисах нагадує 32-дюймовий Apple Pro Display XDR.

Відносно апаратного оснащення iMac 2020 відомо вкрай мало. Передбачається, що Apple все ще будуть дотримуватися процесорів Intel. Також очікується, що за графіком буде відповідати оновлений графічний процесор Navi від AMD, а замість Fusion Drive будуть використовуватися швидкі твердотільні накопичувачі PCIe NVMe.

Детальніше про всі майбутні продукти Apple, включаючи iMac 2020 року, можна буде дізнатися на онлайн-конференції WWDC 2020 року, яка пройде 22 червня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут