Компанія Qualcomm, згідно з витоками інформації, проведе презентацію, на якій презентує нову платформу Snapdragon, вже 17-го червня. Згідно з інформацією від Tencent QQ, американський виробник покаже на цій презентації новий субфлагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 775G. 

Snapdragon 775G повинен стати найпотужнішою платформою сьомої серії Snapdragon. На даний момент найпотужнішим чіпсетом в цій серії є Snapdragon 765G, після якого йде дещо полегшена версія, Snapdragon 765, і саме у порівнянні з нею Snapdragon 775G буде потужнішою на 40 процентів в частині процесора та на 50 процентів в частині графічного адаптера. Також буде підтримка API Vulkan. Поки що всі характеристики чіпсета, його загальна потужність та результати тестування в бенчмарках поки не появились в Інтернеті, але вони очікуються вже найближчим часом. Скоріш за все, чіпсет покаже результати нарівні з минулорічним Snapdragon 855.

Також, незалежно від цих даних, з’явилась інформація про те, що компанія Qualcomm працює над чіпсетом Snapdragon, який повинен стати наступником Snapdragon 765G та фігурує під модельним номером SM7350. Деталі про цей чіпсет на даний момент невідомі. 

Раніше від інформаторів ми дізналися, що компанія Xiaomi працює над Mi CC10, який стане наступником Mi CC9, анонсованого минулого року. Звідти нам також стало відомо, що цей смартфон буде працювати на ще не анонсованому чіпсеті Qualcomm Snapdragon 775G. Смартфон фігурує під кодовою назвою “Gauguin” та отримає камеру на 64 МП, а старша версія, Xiaomi Mi CC10 Pro, отримає флагманську камеру на 108 МП. Обидва смартфони повинні анонсувати в липні цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут